Docenten



Naam Voornaam Adres Nr.: PC Woonpl. email: Telefoon Instrument
Altelaar-Annema Joke Mauritsstraat  8 8019XT Zwolle j.altelaarannema@kpnmail.nl 038-4226108 piano, zang
Bastiani Wilfred             geen
Beijer  (*) Marije Hardesteinstraat 29 8012ES Zwolle marije.beijer@gmail.com 06-36587922 blokfluit, AMV
Bosma Martijn Assendorperstraat  243 8012DN Zwolle info@martijnbosma.nl 06-57108856 saxofoon (lichte muziek)
Colicchia-Bakker Simone Papaverweg 28 8042EG Zwolle simone.bakker@solcon.nl 038-4531860 accordeon
Dijk, van Jeroen Leerinkbeek 73 8033EH Zwolle jeroencello@gmail.com 038-7370004 Cello, strijkensembles
Dool, van den Eva van Langelomarke  12 8016DL Zwolle evavandendool@gmail.com 038-4534000 piano
Frederik            frederik@drumstationzwolle.nl   drummen slagwerk
Gelderman Bert van Dijkweg 35 8276BJ Zalk bert@gelderman-muziek.nl 06-20082091 orgel, keyboard
Gijsbertsen Gea Brandweg 9 7771DA Hardenberg geagijsbertsen@hotmail.com 052-3268464 zang
Groen Heleen Wibenaheerd 303 9736PV Groningen heleen@djembebarase.nl 050-5415747 Djembe,
Groningen, van Mario Lynnerkamp  12 8014DD Zwolle mariovangroningen@kpnmail.nl 06-51616299 viool
Harms Mark Schoolstraat  2-B 8012BN Zwolle markmiroljub@hotmail.com 06-50405812 Groot en klein koperblaasinstr.
Hoof  (*) Mark Verenigingstraat 71 8012BB Zwolle markinzwolle@hotmail.com 06-10060665 piano
Houben  (*) Saron Staatsmanlaan 101 8014PV Zwolle vioollessaron@gmail.com 06-40565365 viool
Jong, de Sybolt



www.syboltdejong.com
gitaar (el. en ako.), worksh. band
Kok  (*) Corien Riouwstraat 12 8022PT Zwolle corien.cello.kok@gmail.com 06-51573861 violoncello
Kolk, van der Mathijs van Pallandmarke 41 8016CS Zwolle matkolk@hotmail.com 06-51165861 gitaar klassiek, kinderkoor
Luytjes Iris Weteringpark jul-43 8025AM Zwolle irisluytjes@live.nl 06-28716052 zang (licht)
Meijer Miriam Timorstraat  82 8022NE Zwolle miriammeijer@hotmail.com 06-42413042 Zang (licht)
Moed Dolf Transformatorhof 20/22 7556RA Hengelo info@theaterfiets.nl 06-51226684 interactief muziektheater
Oosterwijk Martin Kombuis 10 7944SR Meppel oosterwijkmlm@gmail.com 06-38190983 Groot en klein koperblaasinstr.

Pap-Beemster  (*) Thea Leeuwte 88 8326AD Sint Jansklooster theabeemster@hotmail.com 06-47307322 dwarsfluit, kinderkoor, direktie
Rauh Marian Ruurlosebeek 1 8033DW Zwolle marianrauh@home.nl 06-20799696 dwarsfluit, direktie ensemble
Ruiz Fernendez Marleen Leerinkbeek 71 8033EH Zwolle info@speelenderwijs.nl 06-18437972 Gitaaar
Schweitzer Ton Elsbeek 15 8033BC Zwolle pianoklassiek@telfort.nl 06-12379674 piano
Spruit Liedewei Anemoonstraat 21 8012XV Zwolle l.spruit@planet.nl 038-4228039 harp
Timmerman  (*) Alex Timmermeesterslaan 2 8014EL Zwolle aetimmerman@yahoo.com 038-4651646 gitaar, mandolien, direktie
Veneman Henri van Hackfoortmarke 24 8016EP Zwolle vanademnaarklank@gmail.com 06-21667391 saxofoon
Verhoeff Marleen         marleenverhoeff@gmail.com    
Visser-de Boer  (*) Marjolein Schellerpad  44 8017AM Zwolle marjolein.deboer@gmail.com 06-55382918 dwarsfluit
Vrieling Karin Moeraszegge 9 8043LC Zwolle karinvrieling@ziggo.nl 06-47699840 Klarinet
Weij, van der Els Paranadreef 271 3563 WK Utrecht els.vanderweij@gmail.com 06-22213590 saxofoon
Weijs Ronny Herman Buismanlaan 14 8064BB Zwartsluis weijs.r@home.nl 06-21493454 Orgel, piano
Weurman Kees van Maanenware 62 8014PR Zwolle pianista@live.nl 06-11232111 piano, muziektheorie
Woerds, ter Ann  Kattenwinkelweg  11 8015PV Zwolle ann@muzin.nl 06-751953738 AMV/schoolmuziek